O nas

Sklep Internetowy ww.Qusiu.pl to Importer Nowej Marki „Vincent Creation ; Clark Crown; Yenita” produkt Wysokiej Niemieckiej Jakości na Polski Rynek.

Jesteśmy młodą, dynamiczną firmą, zajmujemy się dystrybucją : skarpetek, stopek, bielizny, podkolanówek które są niezbędne w szafie każdej kobiety, mężczyzny oraz dzieci .

Misją, która nam przyświeca, jest satysfakcja i zadowolenie klientów którzy mogą klikać zakupy 24 godziny 7 dni w tygodniu w naszym sklepie online. Dlatego codziennie dostarczamy im nowych inspiracji których mogą odnaleźć w naszym asortymencie. W swojej ofercie posiadamy zarówno klasyczne fasony i wzory, które nigdy nie wychodzą z mody, jak i odważne modowe hity.

Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem, dlatego kładziemy nacisk na jak najwyższą jakość obsługi. Chcemy, aby Qusiu.pl stał się Waszym ulubionym sklepem z bielizną i skarpetkami.

Po złożeniu zamówienia, wybrany przez Ciebie towar jest starannie pakowany tak, żeby w komfortowych warunkach odbył swoją podróż. Następnie wysyłamy go we wskazany przez Ciebie sposób na podany adres, Twój lub obdarowanej przez Ciebie osoby. Ponieważ zawsze na bieżąco aktualizujemy nasz magazyn, zawsze masz gwarancję sprawnej i szybkiej realizacji każdej dostawy.

Powyższe robimy dla Ciebie po to, aby zakupy online w Qusiu.pl były łatwe, przyjemnie, bezpieczne i satysfakcjonujące w 100%.

Jeżeli stawiasz na Jakość zapraszamy do współpracy.

Życzymy udanych zakupów