WYMIANA

Przed odesłaniem produktów w celu dokonania wymiany prosimy o kontakt w tej sprawie pod adresem mailowym:

sklep@qusiu.pl

lub

telefonicznie: 797 951 999

Przekażemy istotne informacje na temat procedury wymiany oraz zarezerwujemy dla Państwa towar na wymianę.

Aby ułatwić procedurę wymiany przygotowaliśmy formularz zwrotu - wymiany, który należy dołączyć wraz z dowodem zakupu do odsyłanego towaru. Sposób opakowania powinien odpowiadać właściwościom rzeczy, produkty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone na czas transportu.

UWAGA: Zwracany towar nie może być użytkowanyZWROTY

Jeśli nie zdecydujesz się na wymianę towaru na inny, możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki.

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zakupu towaru w terminie 14 dni. Odstąpienia od umowy można dokonać składając formularz zwrotu - wymiany.

Wypełnione oświadczenie powinno być przesłane na adres: Firma Handlowo Usługowa QUSIU Dariusz Kuś 42-500 Będzin ul Rewolucjonistów 8/72, lub droga mailową na adres sklep@qusiu.pl

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można dołączyć do paczki z odsyłanym towarem. Prosimy również o załączeniu dowodu zakupu towaru. Sposób opakowania powinien odpowiadać właściwościom rzeczy, produkty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone na czas transportu.

Klient zwraca towar na własny koszt i ryzyko.

UWAGA: Zwracany towar nie może być użytkowany